Merhaba adım Ceyda. Ben de birçok kadın gibi daha temiz olduğunu savundukları bir iş elbette yapmak isterdim ancak insan kendini nasıl rahat hissediyor ya da nereden daha özgür buluyorsa bana göre orada olmalıdır. İşte ben tercihimi bu yüzden İstanbul escort olarak yaptım ve bu durumdan hiçbir zaman şikayetçi olmadım.
Kendimi bulduğum bu sektörde uzun süredir varım ve erkeklerin büyük bir kısmı da sanırım beni tanıyor. Eğer henüz tanışmadıysak bunun için adım atacak olan kişiler ben değilim, sizlersiniz. Yapacağınız hamle ve atacağınız adım ile birlikte sanıyorum ki daha güzel bir ilişki de karşınıza çıkacaktır.
Size, sizi doyuran bir kadın lazım ve bu doygunluk elbette cinsel anlamda olmalıdır. Kafanız rahat olsun ve benden başka hiçbir şeyi düşünmeyin. Beyler yeteri kadar zamanınız yok bu yüzden anlamsız şeyler ile kafanızı yormanız da bana gerçekten mantıksız geliyor. Altınızda inleyen bir kadını hayal etmek ve onu kısa süre içerisinde evinize davet etmek varken neden şu an buradasınız?
Kalkın bilgisayar başından ve bana doğur gelin. Emin olun atacağınız bu adım sizi çok daha kusursuz ilan edecektir. Bakın benimle takılan adamların mutsuz olmaları neredeyse imkansız çünkü ben o bildiğiniz aptal kadınlardan değilim ve size mutluluğu formülünü de kendi ellerimle vermek için sabırsızlanıyorum.

Listing ID: 7155afee3646d8d3

18 Mayıs 2018 17:30

This ad has expired

Comments